MASIGNCLEAN101

Google Chrome SEO Eklentileri

Google Chrome SEO Eklentileri
Merhaba tüm değerli takipçiler, sizlere bu yazımda google chrome için daha çok webmaster yada site işleri ile uğraşan kıymetli arkadaşlarımız için eklenti olarak elinde bulunması gereken uygulamalardan söz edeceğim.

Bu uygulamalar sayesinde internet üzerindeki işlerinizi daha kolay halledebileceksiniz. Bu eklentileri en çok bahsedilenlerden en az bahsedilenlere göre sıralama yaptık.                           


Alexa Traffic Rank: Bu eklenti ile kolay şekilde girdiğiniz internet sayfasının alexa değerlerini tarayıcınızın sağ üst köşesindeki eklenti üzerinden öğrenebilirsiniz.
Open SEO Stats: Bu eklenti girdiğiniz internet sayfasının iç ve dış linklerini gösterir varsa webarchive üzerinden geçmişine ait fotoğraflara ulaşabilirsiniz.
SEO For Chrome: Girdiğiniz internet sayfasının seo kurallarına ne kadar uyduğundan bahseder. Size bir seo puanı söyler.
Website Informer Addon: Girmiş olduğunuz internet sayfasının günlük olarak ortalama kaç kişi tarafından görüntülendiğini, kaç tekil hit aldığını söyleyen bir eklentidir.

Paylaşmış olduğum eklentiler ile genel olarak bir sitenin her türlü detayına ulaşmış olduk. Ek sayfalara girmeye gerek kalmadan eklenti üzerinden işlerimizi halletmiştik olduk. Bize sormak istediklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..
Paylaşmak Güzeldir :
Oğuzhan

Yorumları Görüntüle