MASIGNCLEAN101

En İyi Backlink Sorgulama Sitesi: Majestic SEO

En İyi Backlink Sorgulama Sitesi: Majestic SEO
SEO konusunda son yıllarda bir çok şey değişti ancak değişmeyen bir şey var oda backlink. Sizlere web sitenizin kaç tane gerçekten elde ettiği backlink sayılarını detaylı olarak görebileceğiniz online platformları paylaşacağım.
Biliyorsunuz belki alexa üzerinde de backlink sayısı gözüküyor ancak hepsini görebilmeniz için ücretli bir üyelik aşamasından sonra izin veriliyor. Ayrıca verilen bilgi ise kısıtlı. Ancak aşağıdaki siteyi kullanırsanız vereceğiniz paraya kat ve kat değecektir.

Backlink bildiğiniz üzere en önemli parametrelerden birisidir. Hem pagerank için olsun (artık güncel değil ama) hemde google sıralamanız için olsun, etkileyen en önemli etkendir backlink.
Birden Fazla Özelliği İle En Popüler Olanı : Majestic SEO
Ücretsiz kullanımı için fazla güzel bir özelliği yok, ancak premium özelliği satın aldıktan sonra kullanmanız durumunda değişik özellikler ekleniyor. Biliyorsunuz şuan ki backlinkleriniz önemli olduğu gibi geçmişteki backlinkleriniz de önemli. Bu site geçmişte elde ettiğiniz backlink sayınızı nereden aldığınızı detaylı bir şekilde inceliyor. Hangi anahtar kelimelerin size link elde ettiği de gösteriliyor.
Siteye girdiğiniz anda sorgulattıktan sonra Trust Flow diye bir kısım göreceksiniz. Bu kısımın puanı ne kadar yüksekse websitenize gelen bağlantıların güveni o kadar iyidir. Verilen bağlantılar güçlü ve web siteniz güçlüyse bu oran artacaktır. 
Trust Flow Puanı Nasıl Artar ?
Trust Flow puanınızı yükseltmek için işe yarar içerikler girin. İnsanların daha önce bilmediği bir şeyi insanlara sunun, paylaşılabilirlik oranını arttırın. Web siteniz bunların dışında hızlı açılmalı, herhangi bir hata olmamalı, siteniz asla kapalı kalmamış olmalı. Eğer bu dediklerim gayet normalse sitenizin trust flow değeri de artacaktır.
Bu yazımızda bir backlink sorgulama sitesini inceledik. Umarım işinize yaramıştır.
Paylaşmak Güzeldir :
Oğuzhan

Yorumları Görüntüle