MASIGNCLEAN101

Telefon Ekranını Başka Bir Telefona Yansıtmak

Telefon Ekranını Başka Bir Telefona Yansıtmak
Akıllı telefonu başka bir akıllı telefona yansıtabilmek mümkün müdür? Teknolojide ilerleme ile her şey mümkündür. Ve yukarıdaki soru için, cevap evet, aslında! Şimdi cep telefonunuzu bilgisayardaki veya tablet gibi başka cihazlarda veya bir Android Telefon Yansıtma Aracıyla başka bir cep telefonunda kontrol edebilirsiniz.

Telefon
 Android platformunda bulunan böyle bir yansıtma aracı ScreenShare'dir. Bu ücretsiz araç, Android telefonunuz ve diğer Android cihazlarınız arasında Bluetooth, Hotspot'lar ve WiFi bağlantılarının üç yolunu sunar. Ayrıca, iki cihazı daha iyi bağlamanıza yardımcı olması için ScreenShare tarayıcı, servis ve düzenleyiciyi de kullanabilirsiniz. Aşağıda, Android cihazlarını yansıtmak için izlemeniz gereken adımlar verilmiştir.

1. Adım: Google Play Store'da ScreenShare uygulamasını indirin ve ardından yansıtmak istediğiniz her iki Android cihazına yükleyin.
2. Adım: Bittiğinde, ScreenShare'yi başlatın ve menüden "ScreenShare hizmeti" ni tıklayın. Sonra iki kablosuz cihazda kablosuz iletişim şebekesini Bluetooth olarak ayarlayın.
3. Adım: Bağlı olduğunuz her iki cihazda da 'Bağlandı' mesajını görene kadar Android cihazınızı Bluetooth ile eşleştirin.
Adım 4: Bağlandıktan sonra Android cihazınızı başka bir Android cihazla kontrol edebilirsiniz.

Bununla birlikte, MirrorOp, Air Playit, Optia ve PeerDeviceNet gibi diğer seçenekler de mevcut.
Paylaşmak Güzeldir :
Oğuzhan

Yorumları Görüntüle