Lenovo Smart Tab 10 And Smart Tab M8 Özellikleri ve Detayları Duyuruldu

lenovo smart tab m8 özellikleri

Tabletler, daha büyük ekranları ve bazen daha büyük pilleri sayesinde akıllı telefonlarımıza kıyasla daha iyi eğlence fırsatı sunan kullanışlı cihazlardır. Yeni bir tablet için araştırma içerisindeyseniz, Lenovo'nun size uygun Smart Tab 10 ve Smart Tab M8 modelleri olabilir.

Smart Tab 10 ile başlarsak, bu tabletin temel özelliklerinden biri tasarımıdır. Bunun nedeni, tabletin arkasında bir kickstand özelliği olacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Bu, kullanıcıların tableti masa gibi bir yüzeyde izlemek istediklerinde desteklemelerini sağlar.

Teknik özelliklerine gelince, Qualcomm 439 işlemcisine, 3-4GB RAM, 32-64GB depolama alanına ve 10.1 inç 1920 × 1200 sahip bir tasarımı var. Bu ayın sonunda piyasaya sürüldüğünde 250 ABD doları tutarında perakende satış yapacak.

Smart Tab M8'e gelince, diğer tablete kıyasla daha ucuz bir fiyatı olacak. Smart Tab 10'un aksine arkasında destekleyici yüzeye sahip değil. 2GB RAM'e, 5MP arka kameraya sahip. 120 $ olarak fiyatlandırılacak ve bu Ekim ayında piyasaya sürülecek.

Youtube üzerinde bulabildiğimiz inceleme videosu ise şu şekilde:

Bilgi paylaştıkça çoğalır..

Bu makale hakkında fikirlerinizi paylaşın..
Bildirim
Bu özellik henüz aktif değil.
Anladım