Telefon Ekranım Morarmaya Başladı - Ne Yapmalıyım?

Telefonum kenardan morarmaya başladı, telefonumun morarması gittikçe büyüyor diyorsanız, muhtemelen telefonunuz baskı altında kalmıştır veya yere düşmüştür.
telefon ekranı

Telefon ekranının morarması, halk arasında da artık bilinen bir sebebe sahiptir. Telefonunuz düşmüş veya arka cebinizde hasar almış olabilir. Bu tarz morarmalarda yapılması gereken, yetkili bir servise başvurmak olmalıdır. Herhangi bir telefoncuya götürmeden önce, telefon tamir dükkanlarından arayarak fiyat alınabilir. Fiyat almadan gitmek sizin işinizi zorlaştıracaktır. Aldığınız fiyatları karşılaştırarak ortalama bir değer biçebilir ve google yorumlarından faydalanarak en uygun yere götürebilirsiniz.

Telefon ekranının değiştirilmesi morarmanın gitmesini sağlayacaktır, ancak takılan sahte ekranlar telefonun kendi kendine basmasına sebep olabilir. Eğer telefonunuz kendi kendine basıyorsa, buradaki makalemizi okuyarak, yapmanız gerekenleri okuyabilirsiniz.

Telefonunuza orijinal ekran taktırmanız, sizin faydanıza olacaktır. Taktırılan yan sanayi ekranlar ileride ekstra masrafa yol açabilmektedir.

Telefon ekranınızın dokunmatiği giderek bozulacaktır. Telefonunuzun dokunmatiğinde sıkıntı çekiyorsanız "Telefonun Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor Çözümü" başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Bilgi paylaştıkça çoğalır..

Bu makale hakkında fikirlerinizi paylaşın..
Bildirim
Bu özellik henüz aktif değil.
Anladım